Szybkozłącze optyczne
Pozycja:Szybkie złącze światłowodowe SC APC
Długość: 60mm
Okucia:SM/UPC/SM/APC
Wewnętrzna średnica okuć: 125um
Tłumienność wtrąceniowa AVG Mniejsza lub równa 0,3 dB MAX Mniejsza lub równa 0,5 dBB Strata zwrotna UPC Większa lub równa 50 dB / APC Większa lub równa 55 dB Temperatura robocza: -20~+75 stopni
Temperatura przechowywania: -40~+85 stopni
Czasy krycia: 500 razy
Kabel upuszczający: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm
Okrągły kabel: 5,0 mm/3,0 mm/2,0 mm/0,9 mm
- Wprowadzenie produktów
Pionowe szybkozłącze światłowodowe reprezentuje zaawansowaną technologię łączności zaprojektowaną dla nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej. To złącze 60 mm jest wyposażone w precyzyjnie-opracowane tulejki z polerowaniem UPC, które zapewnia optymalną jakość transmisji sygnału.
Złącze to, wyprodukowane przez GloryOptical Technology, renomowanego producenta z dużym doświadczeniem w rozwiązaniach światłowodowych, spełnia rygorystyczne standardy branżowe. Nasza firma posiada wiele patentów i certyfikatów, które świadczą o naszym zaangażowaniu w jakość i innowacyjność w sektorze telekomunikacyjnym.

Specyfikacja techniczna
| poz | Szybkozłącze optyczne |
| Długość | 60mm |
| Okucia | SM/UPC/SM/APC |
| Wewnętrzna średnica okuć | 125um |
| Utrata wtrąceniowa | AVG Mniejsza lub równa 0,3 dB MAX Mniejsza lub równa 0,5 dB |
| Strata zwrotu | UPC Większe lub równe 50dB / APC Większe lub równe 55dB |
| Temperatura pracy | -20~+75 stopni |
| Temperatura przechowywania | -40~+85 stopni |
| Czasy krycia | 500 razy |
| Średnica kabla |
Kabel upuszczający: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm Okrągły kabel: 0,9 mm |
Scenariusze i rozwiązania zastosowań branżowych





Serwis i wsparcie
Popularne Tagi: szybkie złącze optyczne, Chiny producenci, dostawcy, fabryki szybkiego złącza optycznego













