Szybkie złącze światłowodowe SC
Pozycja: Szybkie złącze światłowodowe SC
Długość: 53 mm
Okucia:SM/UPC/SM/APC
Wewnętrzna średnica okuć: 125um
Tłumienność wtrąceniowa AVG Mniejsza lub równa 0,3 dB MAX Mniejsza lub równa 0,5 dBB Strata zwrotna UPC Większa lub równa 50 dB / APC Większa lub równa 55 dB Temperatura robocza: -20~+75 stopni
Temperatura przechowywania: -40~+85 stopni
Czasy krycia: 500 razy
Kabel upuszczający: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm
- Wprowadzenie produktów
SC Fast Fibre Connector to wydajne,-możliwe do zainstalowania w terenie rozwiązanie zaprojektowane w celu usprawnienia połączeń światłowodowych. Innowacyjny mechaniczny mechanizm połączenia zapewnia wyjątkową stabilność i niezawodność, jednocześnie obsługując do 500 cykli łączenia, aby zapewnić długoterminową-trwałość w wymagających środowiskach.

Specyfikacja techniczna
| Przedmiot | Szybkie złącze światłowodowe SC |
| Długość | 53mm |
| Okucia | SM/UPC/SM/APC |
| Wewnętrzna średnica okuć | 125um |
| Utrata wtrąceniowa | AVGs0,3dB MAKS<0.5dB |
| Strata zwrotu | UPC250dB / APCz55dB |
| Temperatura pracy | -20~+75C |
| Temperatura przechowywania | -40~+85 stopni |
| Czasy krycia | 500 razy |
| Średnica kabla | Kabel upuszczający 2,0*.0mm/2,0*5,0mm |
Scenariusze i rozwiązania zastosowań branżowych





Serwis i wsparcie
Popularne Tagi: sc szybkie złącze światłowodowe, Chiny sc szybkie złącze światłowodowe producenci, dostawcy, fabryka












